Niepubliczne przedszkole Pozytywka

Oferta naszego przedszkola skierowana jest do dzieci w rozpiętości wiekowej od 2,5-3 latka do lat 6. Zajęcia dostosowane do wieku, także do możliwości naszych podopiecznych i ich indywidualnych potrzeb. Wyzwalają w dzieciach aktywność i twórczość, realizując przy tym podstawę programową określoną rozporządzeniem MEN gwarantującą właściwe przygotowanie dzieci do szkół.

Oferta przedszkola:

• praca z dziećmi inspirowana edukacją daltońską.
  • zajęcia językowe,
  • zajęcia logopedyczne,
  • rytmika przy dźwiękach pianina,
  • taniec,
  • zajęcia teatralne,
  • spotkanie ze sztuką,
  • zajęcia metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne,
  • „Poczytaj mi tato, poczytaj mi mamo” z czynnym udziałem rodziców dzieci przedszkolnych,
  • współpraca ze środowiskiem lokalnym (np. biblioteka, poczta, policja, hala sportowa, itp.).

Jesteśmy również otwarci na propozycje od rodziców. Nasza oferta cały czas się poszerza. Pod koniec roku szkolnego w ciepłe dni organizujemy wycieczki dla dzieci.

Godziny otwarcia:

Dzieci przyjmujemy od poniedziałku do piątku 6:30 do 17:00.
Uwaga! Istnieje możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu do godziny 19:00, wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu.

Opłaty:

Czesne to 350 złotych + stawka żywieniowa.

Rodzeństwo: przy zapisie drugiego dziecka, zniżka 50%.
Wpisowe: 80 złotych - opłata jednorazowa.

rysunek z dziećmi

Jak nas znaleźć?

W sposób bardzo prosty: kieruj się odgłosami radości i śmiechu dziecięcego, tak właśnie trafisz do Pozytywki. Chyba, że będzie to w trakcie nauki albo drzemki dzieci, to wówczas podajemy adres:

Przedszkole Pozytywka

ul. Tuwima 5